Bez kategoriiSzkoła

Ferie Zimowe: Zimowy Konkurs na Najlepszą Kopertę z Listem do Świętego Mikołaja

Ferie zimowe to dla dzieci jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w roku. To czas, kiedy mogą odpocząć od szkolnych obowiązków i całkowicie oddać się swoim ulubionym zajęciom. Jednym z tradycyjnych elementów tego okresu jest pisanie listów do Świętego Mikołaja. Dlatego też, w ramach ferii zimowych, organizowany jest konkurs na najlepszą kopertę z listem do Świętego Mikołaja.

Zasady i warunki konkursu na najlepszą kopertę z listem do Świętego Mikołaja

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować kopertę z listem do Świętego Mikołaja. Koperta powinna być ozdobiona w kreatywny i oryginalny sposób. Dzieci mogą użyć różnych technik, takich jak malowanie, kolaż, rysowanie, czy nawet wycinanie i składanie papieru. Ważne jest, aby koperta była wykonana przez samego uczestnika konkursu.

Kopertę można przynieść osobiście do biblioteki miejskiej w terminie od 1 do 15 lutego. Konieczne jest podanie swojego imienia, nazwiska, wieku i kontaktowych danych rodziców lub opiekunów. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną kopertę.

Komisja konkursowa oceni koperty pod względem estetycznym, pomysłowości, staranności wykonania oraz zgodności z tematyką Świętego Mikołaja. Prace zostaną ocenione w trzech kategoriach wiekowych: 6-8 lat, 9-11 lat i 12-14 lat. Trzy najlepsze prace w każdej kategorii zostaną nagrodzone.

Terminy składania prac i ogłoszenie wyników konkursu na najlepszą kopertę z listem do Świętego Mikołaja

Składanie prac na konkurs rozpoczyna się 1 lutego i trwać będzie do 15 lutego. Po tym terminie komisja konkursowa rozpocznie ocenę prac i wyłoni zwycięzców. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 1 marca na stronie internetowej biblioteki miejskiej oraz na tablicy ogłoszeń.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy za udział, a zwycięzcy w każdej kategorii wiekowej będą mieli okazję otrzymać nagrody. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali, która odbędzie się w bibliotece miejskiej w dniu 10 marca.

Konkurs na najlepszą kopertę z listem do Świętego Mikołaja to wspaniała okazja dla dzieci, aby wykazać się swoją kreatywnością i umiejętnościami manualnymi. Organizacja takiego konkursu w czasie ferii zimowych pomaga dzieciom rozwijać swoje zainteresowania artystyczne, a także budować atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć wszystkie piękne i oryginalne koperty, jakie powstaną w ramach tego konkursu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *